Корзина
5 отзывов
+380660437346
Николай
+380688861401
Николай
 • В наличии

Prana 150 Рекуператор воздуха

6 950 грн.

Купить
+380660437346
0688861401Николай
 • +380688861401
  Николай
 • +380660437346
  Сергей
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Prana 150 Рекуператор воздуха
В наличииPrana 150 Рекуператор воздуха
6 950 грн.
Купить
+380660437346
0688861401Николай
 • +380688861401
  Николай
 • +380660437346
  Сергей
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Prana 150 - це приточно-витяжна протиточна система вентиляції (приток і витяжка відбуваються одночасно без змішування повітряних потоків). Корпус вентиляційної системи виконано з харчового АВС пластику. В якості рекуператора повітря використовується високоефективний мідний теплообмінник.

Система видаляє з приміщення повітря, яке забруднено мікрочастинками пилу та диму, забезпечує приток свіжого і чистого повітря ззовні. При цьому припливне та витяжне повітря проходить різними каналами теплообмінника і не змішується. Під час вентиляції відбувається міжканальна передача тепла, що, власне, й забезпечує енергоефективність системи у будь-яку пору року. Можливість регулювати обсяг повітря, що надходить і видаляється, забезпечує комфорт у приміщенні.

Модель Prana 150 розроблена для організації примусової вентиляції квартир, офісів, приватних будинків, банків, лікарень, навчальних та дошкільних закладів. В цієї моделі найвищий коефіцієнт корисної дії - 91%. Рекомендована площа, що припадає на 1 рекуператор – до 60 м2.

З огляду на кліматичні умови на території України, виробником даний рекуператор укомплектовано додатковим догрівом конденсатовідводу.

На відміну від віконних провітрювачів, віконних клапанів (які за своєю суттю більш наближені до нещільно закритого вікна), реверсних вентиляторів (яких, як правило, необхідно мінімум 2 в кожне приміщення), система припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією повітря Прана є цілісною вентустановкою та вирішує одразу низку проблем:

 • Припливні та витяжні потоки працюють одночасно (з перевагою притоку над витяжкою приблизно на 8% для компенсації існуючих витяжних каналів) та не перемішуються між собою
 • Мідний теплообмінник забезпечує прекрасну рекуперацію та знезаражує повітря, завдяки своїм природнім антисептичним властивостям (максимально наближених до срібла). Мідь спокон віків справедливо вважається одним з найкращих та безпечних для людини матеріалів для транспортування повітря та питної води
 • Нормалізує мікроклімат в приміщенні та усуває передумови для появи сирості, плісняви, надмірної вологості та грибка
 • Проста система управління та наявний безшумний режим
 • Ви економите гроші, оскільки тепло відпрацьованого повітря з приміщення не втрачається крізь відкриті вікна, а використовується для нагрівання холодного повітря з вулиці. Таким чином, тепло в приміщення зберігається, а свіже повітря постійно поступає.
 • Допомагає роботі кондиціонерів (у літні період працює навпаки, на охолодження).
 • Мінімальне споживання електроенергії
 • Весь модельний ряд PRANA отримав визнання якості у вигляді Європейських сертифікатів СЄ та класу енергоефективності А+(А)

Саме тому найкраще рішення у вентиляції  – це система децентралізованої вентиляції РЕКУПЕРАТОР ПРАНА.

Функція МІНІ-ДОГРІВ дає змогу розширити температурний діапазон застосування системи Прана до -25°С (-30°С). Функція включається/виключається з ПДУ. При роботі за екстремальних температур, запобігатиме обмерзанню теплообмінника та вентиляторів рекуператора. В нічному режимі додатково збільшує температуру припливного повітря на 6-7 °С (Додаткове спожиання електроенергії 55 Вт*год).  

Мідний теплообмінник забезпечує неперевершену рекуперацію і природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.

Приток і витяжка працюють одночасно, повітряні потоки не змішуються.

Особливістю даної моделі є майже безшумна робота, лише 24 дБ (режим ніч).

Система управління: пульт дистанційного управління або димер (реостат).

Новий дизайн внутрішніх і зовнішніх вентиляційних решіток забезпечує додатковий захист системи вентиляції від дощу, листя і тополиного пуху, а також дає змогу за необхідності повністю перекрити повітряні потоки.

Мінімальна довжина робочого модуля складає 475 мм (допускається виступ рекуператора назовні до 150 мм. 

Рекупертор Prana 150 виготовляється виключно під замовлення під товщину стіни, в яку буде монтуватися рекуператор. Термін виготовлення до 4 тижнів. Замовлення приймається в роботу за умови отримання часткової передоплати.

Також, за допомогою міжнародної програми відшкодування затрат на енергоефективні технології IQenergy, можна відшкодувати 35% вартості рекуператора

Производитель  Prana
 • Цена: 6 950 грн.